Donate Life

A 2+1 day workshop – Donate Life

A 3-day workshop on the design of a poster dedicated to the donation of life after the death of Kish Island
The workshop was held in May 2018, and Ali Delzendehrooy – ALIDZR on was the teacher of the course.
 
 
 

کارگاه ۳ روزه طراحی تخصصی پوستر به نام اهدا زندگی با موضوع “اهداء عضو پس از مرگ” در جزیره کیش
این کارگاه در اردیبهشت ماه ۲۰۱۸ برگزار شد و علی دل زنده روی، مدرس این دوره بود.  این دوره توسط جشنواره بین المللی و هولدینگ هنری اَفدستا همچنین سازمان منطقه آزاد کیش، دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز کیش و مدرسه ایده برگزار شد.

پس از پایان این دوره، نمایشگاهی از آثار برگزیده این ورکشاپ، توسط جشنواره بین المللی و هولدینگ هنری اَفدِستا به مناسبت “روز ملی اهداء عضو” برگزار شد. همزمان با این نمایشگاه، رویداد دیگری که توسط جشنواره اَفدستا برگزار شد. این رویداد شامل نمایشگاهی از مجموعه آثار برگزیده جشنواره در تو زندگی خواهم کرد اَفدستا در سال 92 بود.
رویداد شماره یک : نمایشگاه آثار برگزیده کارگاه پوستر “اهداء زندگی” با موضوع اهداء عضو پس از مرگ زیر نظر علی دل زنده روی 
افتتاحیه: پنجشنبه، ۳خردادماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۹ تا ۲۲ شب، مکان: جزیره کیش – میدان هنر، برج میکا، میکا گالری – این نمایشگاه تا ۸ خرداد ماه از ساعت ۱۹ تا ۲۱ پذیرای علاقمندان خواهد بود.

 
 
 

رویداد شماره دو : نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره بین المللی پوستر اَفدستا ” در تو زندگی خواهم کرد” با رویکردی به اهداء عضو پس از مرگ
افتتاحیه: شنبه ۵ خردادماه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۲ شب ، مکان: جزیره کیش، فرهنگسرای سنایی
این نمایشگاه تا ۱۰ خرداد ماه و صبح ها از ساعت ۱۰ تا ۱۴ و عصرها از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۲ شب دائر می باشد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از گزارش زنده این رویداد می توانند به صفحه اینستاگرام جشنواره اَفدستا به نشانیwww.instagram.com/afdesta و یا وب سایت این جشنواره به نشانی www.afdesta.com مراجعه نمایند.
برگزار کنندگان: جشنواره بین المللی و هولدینگ هنری اَفدستا، سازمان منطقه آزاد کیش، میکا گالری، دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز کیش و مدرسه ایده

 

تصاویری از نمایشگاه آثار برگزیده در میکا گالری کیش به انتخاب علی دل زنده روی

Leave a Reply

five × 2 =